NABÍDKA SLUŽEB

INFORMACE A KONTAKT


PŘEDSTAVENÍ SLUŽBY

Hostet Exchange server

Služba Bizzmail je hlavně kvalitní email hosting. Se vším, co k tomu patří. Dává Vám možnost volby mezi několika tarify, ze kterých si může vybrat opravdu každý. Email hosting již dávno není pouze služba, která Vám umožní odeslat a přijmout email. Je to mnohem víc. Proplouváte denně mořem nevyžádané pošty? Chcete se spamu zbavit jednou provždy? Potřebujete komunikovat zabezpečeně, přes příjemné webové prostředí? Sdílet v rámci firmy kontakty, kalendáře, úkoly? A co synchronizovat v jedné vteřině nový kontakt mezi Vaším telefonem, PC a Webmailem? Psát si se spolupracovníky přes vlastní, zabezpečený chat? A proč jim rovnou nezavolat zdarma přes zabudovaný VoIP server? A to není zdaleka všechno...

Jak vidíte, výčet funkcí, který s naším řešením budete mít k dispozici je pestrý. Nabízí Vám toto Váš současný email hosting? Ne? Tak přejděte k nám, zdarma Vám přesuneme všechny Vaše emailové schránky s veškerou poštou na náš server, a to bez nutnosti zásahu z Vaší strany. Druhý den již budete pracovat na novém serveru.

Více informací

POROVNÁNÍ TARIFŮ

BIZZMAIL STANDARD

Popis a cena.

Bizzmail Professional

Popis a cena.

Bizzmail Blackberry

Popis a cena.

Novinky

Společnost The Quality Network s.r.o. zprovozňuje služby BIZZmail - profesionální email hosting

Novinka 1Praha 1. srpna 2010 - Firma The Quality Network s.r.o. zprovozňuje službu BIZZmail. BIZZmail je profesionální emailové řešení, které nabídne klientům mnoho přidaných funkcí, možností a výhod. Součástí služby je i kvalitní zákaznická podpora, nabízí klientům i možnost nastavení celé služby na adrese klienta formou osobní návštěvy technika.

Starší novinky


PŘIHLÁŠENÍ K WEBMAILU

Zadejte prosím vaše přihlašovací údaje:

Pro maximální zabezpečení využívejte přihlašovací stránku webmailu.

PARTNER PROJEKTU

TQN s.r.o.

Úvodní stránka | Kontakty | Ochrana osobních údajů